رئيس قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان

رئيس: قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان نوجوانان محیط زیست مدرسه طبیعت

گت بلاگز وب‌گردی فرزندان بیل گیتس تا 14 سالگی از گوشی تلفن همراه استفاده نکردند!

بیل گیتس، ثروتمندترین مرد روی کره زمین که بخش عمده‌ای از ثروت خود را از طریق نرم افزار‌ها و کامپیوتر‌ها جمع آوری کرده هست، استفاده از گوشی‌های هوشمند را جهت

فرزندان بیل گیتس تا 14 سالگی از گوشی تلفن همراه استفاده نکردند!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، شاید عجیب و در عین حال غیرقابل باور به نظر برسد ولی بیل گیتس، ثروتمندترین مرد روی کره زمین که بخش عمده ای از ثروت خود را از طریق نرم افزارها و کامپیوترها جمع آوری کرده هست، استفاده از گوشی های هوشمند را جهت کودکان خود تا رسیدن به دوران نوجوانی ممنوع می کرد.

عبارات مهم : زندگی
بیل گیتس، بنیانگذار کمپانی مایکروسافت، در مصاحبه ای در این رابطه عنوان کرد: ما هرگز بر سر میزی که در حال خوردن غذا هستیم، با گوشی خود کار نمی کنیم. همچنین، این اجازه را به فرزندانمان نمی دهیم تا رسیدن به سن 14 سالگی با گوشی های هوشمند کار کنند. هر چند آن ها همواره از این که هم سن و سال هایشان چنین اجازه ای را دارند، پیش ما گله و شکایت می کنند.

در حال حاضر، گیتس پدر سه فرزند به نام های جنیفر (20 ساله)، روری (17 ساله) و فوب (14 ساله) است و با این حساب، می توان این چنین گفت که جنیفر از شش سال پیش تاکنون توانسته اجازه کار با گوشی را از پدر خود دریافت کند. البته در آن زمان، گوشی های هوشمند همانند آن چه که این روزها جولان می دهند، چندان در میان بازدیدکنندگان جایی نداشتند و عدم استفاده از این دستگاه هوشمند جهت افراد به نوعی قابل تحمل تر بود.

گفتنی است در آن وقت گوشی های آیفون از بیشترین محبوبیت در میان خریداران برخوردار بودند و سامسونگ نیز، با مدل های سری گلکسی خود به بازار آمده بود و خود را به عنوان رقیبی جدی جهت اپل معرفی کرد.

در هر حال، بیل گیتس این روزها به همراه همسر خود ملیندا، در حال سرمایه گذاری و کار بر روی پروژه های بشردوستانه ای به منظور کمک به اصلاح زندگی بشریت است و چنین صحبت هایی از سوی وی، تنها جهت گوشزد کردن این توصیه عنوان شد که نگذاریم تکنولوژی زندگی ما را تحت سلطه خود در آورد و بر ما انسان ها چیره شود.

منبع:تک شات

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | همراه | هوشمند | استفاده | گوشی های هوشمند | بیل گیتس | ثروتمندترین مرد جهان | نرم افزار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog