رئيس قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان

رئيس: قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان نوجوانان محیط زیست مدرسه طبیعت

گت بلاگز لرستان پیش‌بینی جذب 3 هزار حامی تازه در طرح اکرام ایتام درلرستان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان براساس پیش بینی‌های صورت گرفته از جذب بیش 3 هزار حامی تازه در طرح اکرام ایتام استان خبرداد.

پیش‌بینی جذب 3 هزار حامی تازه در طرح اکرام ایتام درلرستان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ محمدی فارسانی گفت: در ماه مبارک رمضان مدیران را به دیدار خانواده های نیازمند برده تا از نزدیک با پرسشها و چالش های آنها آشنا شوند، لذا طرح مفتاح الجنته که مربوط به مسئولان و مدیران است در ماه مبارک رمضان در سطح استان اجرایی خواهد شد.

وی افزود: از سوی دیگر مردم نیز می توانند از نزدیک با افراد نیازمند ارتباط برقرار کرده و شرایط را جهت کمک زیاد به آن ها مهیا کنند و کمیته امداد از این عنوان استقبال خواهد کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی لرستان گفت: امروز خانواده های زیادی در استان داریم که در ماه مبالغ زیادی را صرف هزینه های درمانی خود می کنند که تلاش مان بر این است که امسال در بخش بیمه،درمان، اشتغال و مسکن از حمایت هر چه زیاد خیران استفاده کنیم.

محمدی فارسانی گفت: مردم همواره نشان داده اند که در ماه مبارک کارهای بزرگی را انجام می دهند و مطمئنا ماه مبارک رمضان امسال مردم در وقت حضور در منازل مددجویان کمک زیادی را کرده و رسانه ها نیز در این راستا از ظرفیت خود استفاده کنند.

پیش‌بینی جذب 3 هزار حامی تازه در طرح اکرام ایتام درلرستان

وی افزود: در ماه مبارک رمضان طرح حامی یابی عملیاتی خواهد شد و آینده نگری کرده ایم که در این ماه مبارک 3 هزار نفر به تعداد حامیانمان اضافه شوند که البته این افراد باید تمکن مالی بیشتری را داشته باشند هر چند که افراد متفاوت می توانند بر اساس بنیه مالی خود از محرومان حمایت کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: در مورد زکات فطره نیز باید به گونه ای عمل شود تا در ماه مبارک رمضان بر اساس قانون تنها مرجع قانونی که بتواند زکات فطره را جمع آوری کند کمیته امداد باشد، البته مردم همچون گذشته در صورت صلاح دید خود می توانند زکات فطره خود را به افراد نیازمندی که شناسایی کرده اند پرداخت کنند.

محمدی فارسانی افزود: در ماه مبارک رمضان بحث اطعام نیز همچون سال های گذشته در دستور کار قرار می گیرد کمیته امداد افراد نیازمند مختلفی را شناسایی کرده و آماده استفاده از ظرفیت خیران هستیم.

وی گفت: صندوق امداد ولایت تسهیلات را به کمک خیران در اختیار مددجویان و محرومان قرار می دهد و در نظر داریم که امسال از طریق خیرین 24 میلیارد تومان سرمایه این صندوق را زیاد کردن دهیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان براساس پیش بینی‌های صورت گرفته از جذب بیش 3 هزار حامی تازه در طرح اکرام ایتام استان خبرداد.

این مسئول افزود: در ماه مبارک رمضان بستههای حمایتی نیز در میان افراد نیازمند توزیع خواهد شد و جهت توزیع غذای گرم و خشک خیرین آمادگی کاملی داریم

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: استفاده | کمیته امداد | پیش بینی | جذب حامی | طرح اکرام ایتام | لرستان | زکات فطره |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog