رئيس قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان

رئيس: قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان نوجوانان محیط زیست مدرسه طبیعت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوتبال تصویر واقعی از کشور عزیزمان ایران به دنیا نشان می‌دهد/ برزیل دهه ۷۰ تاثیر زیادی روی من داشت ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با فاکس اسپورت برزیل راجع به پرسشها مختلفی از جمله حضور در رئال مادرید و تیم ملی کشور عزیزمان ایران به صحبت پرداخت.&nbs

فوتبال تصویر واقعی از کشور عزیزمان ایران به دنیا نشان می‌دهد/ برزیل دهه ۷۰ تاثیر زیادی روی من داشت ، کی‌روش

کی روش: فوتبال تصویر واقعی از کشور عزیزمان ایران به دنیا نشان می دهد/ برزیل دهه ۷۰ تاثیر زیادی روی من داشت

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با فاکس اسپورت برزیل راجع به پرسشها مختلفی از جمله حضور در رئال مادرید و تیم ملی کشور عزیزمان ایران به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از فاکس اسپورت برزیل، تجربه چیزی است که کارلوس کی روش از آن بی بهره نیست. سرمربی ۶۵ ساله تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تجربه بسیار زیادی در دنیای فوتبال دارد. او هدایت بازیکنان بزرگی همچون کریستیانو رونالدو، وین رونی و البته رونالدو برزیلی، زیدان را در کارنامه خود داشته است.

کارلوس کی روش توانسته چهار بار جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. او تنها مربی در دنیا است که چهار بار افزایش به جام جهانی را تجربه کرده است که دو بار آن با تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده هست، یک بار با پرتغال در سال ۲۰۱۰ و یک بار هم زمانی که در سال ۲۰۰۲ هدایت تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی را بر عهده داشت، اکنون انتظارات از این مرد پرتغالی اوج است و از او انتظار می رود که از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران یاری کند تا از گروه خود به مرحله دوم جام جهانی راه یابد.

فوتبال تصویر واقعی از کشور عزیزمان ایران به دنیا نشان می‌دهد/ برزیل دهه ۷۰ تاثیر زیادی روی من داشت ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در ابتدا راجع به چهار افزایش به جام جهانی گفت : افتخارات گذشته ممکن است انگیزه مضاعف در آینده جهت شما شود. جهت من همین طور بوده و به این مساله افتخار کردم ولی این چیزی نیست که کاملا من را راضی کند بلکه مسئولیت پذیری من را زیاد می کند تا بتوانم بهتر عمل کنم. شاید کسانی باشند که با دو افزایش به جام جهانی از خود راضی باشند ولی جهت من برعکس است و تلاش خواهم کرد که عملکرد بهتری در آینده جهت خود و تیمی که هدایت آن را برعهده دارم ایفا کنم.

* شما مدت ها است که هدایت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را بر عهده دارید. در این مدت حتما میراثی از خود جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران بر جای گذاشته اید. در این باره توضیح می دهید؟

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با فاکس اسپورت برزیل راجع به پرسشها مختلفی از جمله حضور در رئال مادرید و تیم ملی کشور عزیزمان ایران به صحبت پرداخت.&nbs

میراثی که من جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران بر جای گذاشتم. تنها مربوط به پرسشها تکنیکی نمی شود بلکه در باره مباحث ساختاری و از این قبیل توانسته ام میراثی بر جای بگذارم و تغییرات عمده و گسترده ای را در این زمینه ها ایجاد کردم. من اعتقاد دارم که این تغییرات در تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بسیار روشن بوده هست. جایی که می توان فوتبال کشور عزیزمان ایران را به دوران قبل از این تغییرات و بعد از آن تقسیم کرد. در شش یا هشت سال آینده این تغییرات می تواند به عالی ترین شکل ایجاد شود. جهت من حضور در کشور عزیزمان ایران تجربه گرانبهایی بود. با وجود همه مشکل ها و کم و کاستی ها تلاش جهت پیدا کردن راه حل هر لحظه وجود داشت. هر لحظه تلاش کردم تا بازیکنانم بهتر شوند و پیشرفت کنند. این وظیفه من و مسئولیت من به عنوان سرمربی است که بتوانم بازیکنانم را بهتر کنم و باعث پیشرفت آنها شوم.

* آیا فکر می کنید فوتبال باعث شده است که از کشور عزیزمان ایران یک صورت واقعی تر به دنیا نشان داده شود؟ چون همه ما می دانیم که نام کشور عزیزمان ایران با پرسشها دیپلماتیک گره خورده است.

تصویر تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در دنیا کمک می کند تا یک صورت واقعی از مردم کشور عزیزمان ایران را به دنیا نشان دهیم. نه تنها مردم ایران، بلکه از فرهنگ و شرایط زندگی آنها که تفاوت زیادی با دیگران ندارد. پرسشها سیاسی بسیار پیچیده هستند ولی به هیچ وجه نشان دهنده فوتبال و فعالیت های فوتبالی نیستند. فوتبال ورزش مردم هست. جایی که بازیکنان جهت مردم کشورشان تلاش می کنند تا جامعه به آنها افتخار کند.

* رابطه شما با تیته (سرمربی برزیل) و (کورینتیانس ) چگونه است؟ در سال ۲۰۱۴ شما در کمپ کورینتیانس بودید. ارتباطتان تاکنون چگونه پیش رفته است؟

فوتبال تصویر واقعی از کشور عزیزمان ایران به دنیا نشان می‌دهد/ برزیل دهه ۷۰ تاثیر زیادی روی من داشت ، کی‌روش

رابطه ما از طریق دوستان و افراد مسئول که در کورینتیانس کار می کردند، ایجاد شد. رابطه من با تیته خیلی رابطه صمیمانه ای نیست ولی رابطه ای کاملا بر مبنای حرفه ای و کاری محسوب می شود. من تیته را به خوبی می شناسم و تعجب نکردم که بعد از گزینش او به عنوان سرمربی برزیل، پیشرفت زیادی در این تیم ایجاد شود. او سخت تلاش می کند و از کیفیت بالایی هم برخوردار است.

* در مدتی که در کورینتیانس بودید، امکانات این تیم را با تیم های بزرگ دنیا چطور مقایسه می کنید؟

کورینتیانس تیمی با قدمت در فوتبال برزیل محسوب می شود و همین قدمت به آنها کمک کرده است تا بتواند به تیمی موفق تبدیل شود. امکانات این تیم در حد بسیار خوبی بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با فاکس اسپورت برزیل راجع به پرسشها مختلفی از جمله حضور در رئال مادرید و تیم ملی کشور عزیزمان ایران به صحبت پرداخت.&nbs

* اگر بخواهیم جهت تیم یک بازیکن مثل لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را بخریم کدام را ترجیح می دهید؟

الان شرایط بازیکنان طوری شده است است که مربی نمی تواند بازیکنی را گزینش کند بلکه شرایط مالی بازیکنان باعث شده است تا کار تیم ها جهت جذب بازیکن سخت شود. البته این را هم باید بگویم که جهت یک مسابقه برابر وجود فوق ستاره ها چندان عادلانه نیست و مسابقه برابر را از بین می برد.

فوتبال تصویر واقعی از کشور عزیزمان ایران به دنیا نشان می‌دهد/ برزیل دهه ۷۰ تاثیر زیادی روی من داشت ، کی‌روش

* در مدتی که سرمربی رئال مادرید بودید، انتقادات زیادی از رونالدو به خاطر وزن زیاد و تعهد کم نسبت به تیم مطرح می شد. از نظر شما این انتقادات درست بود یا با اغراق همراه بود؟

قبل از این که با رونالدو آشنا شوم و وقت کار با او را به دست بیاورم می دانستم که لقب او پدیده هست. بعد از کار کردن با او فهمیدم آیا به رونالدو پدیده می گویند چون توصیف او با یک کلمه خیلی سخت هست. همانطور که می دانید من در سال های نهایی فوتبال او بود که وقت همکاری با رونالدو را به دست آوردم. بعد از مصدومیتی که رونالدو داشت، او خیلی به شرح توجه می کرد و همچنان نتیجه آن مصدومیت را در خود می دید و خیلی هم مراقب بود. مصدومیت رونالدو در رئال مادرید تلخ ترین لحظه دوران حضورم در این تیم بود که با عث شد او تا چند هفته نتواند تیم را همراهی کند. این مصدومیت باعث شد در نتیجه گرفتن در لیگ افت کنیم.

* رابطه شما با رونالدو و روبرتو کارلوس در رئال مادرید چگونه بوده است؟ صحبت هایی از شب زنده داری این دو بازیکن در رئال مادرید مطرح شده است بود؟

من از رونالدو و کارلوس خاطرات خیلی خوبی در رئال مادرید دارم. حرفه ای گری، خوش حالی و خوشحالی، تعهد و مسئولیت پذیری چیزهایی بودند که شما از این دو بازیکن در تیم می دیدید. این دو بازیکن نقش عمده ای در تیم داشتند. هنگامی که هدایت رئال را بر عهده گرفتم، بازیکنانی چون استیو مک منمن، کلود ماکه له له و فرناندو هیرو را از دست دادیم و خیلی از همکارانم به من گفتند که نمی توان فقط با بازیکنانی چون رونالدو، کارلوس، فیگو، بکهام، زیدان، رائول و گوتی یک تیم بسازید ولی ما این کار را کردیم و تیمی ساختیم که هر بازیکن نقش خود را در آن می دانست.

* شما در سال ۲۰۱۱ هم یک پیشنهاد از تیم واسکودوگاما داشتید. راجع به آن توضیح می دهید؟

بله پیشنهادی که در سال ۲۰۱۱ از واسکودوگاما داشتم جهت خودم هم خیلی جالب بود و من هر لحظه آرزو داشتم که هدایت یک تیم برزیلی را بر عهده بگیرم. بازیکنان زیادی از برزیل به پرتغال رفتند و کار کردند و من هر لحظه به این عنوان فکر کردم که من هم بتوانم به برزیل بروم و ایده هایم را در این کشور اجرایی کنم. من این پیشنهاد را وقت خیلی خوبی می دیدم ولی دلایل غیر فوتبالی مانع ادامه مذاکرات ما شد. من آن وقت منتظر نتیجه دادگاه عالی ورزش بودم و به همین خاطر نتوانستم این برنامه را پیش ببرم.

* اگر روزی پیشنهادی از برزیل یا کلوب های آن داشته باشید قبول می کنید؟

قبول این پیشنهاد همواره یک ریسک و چالش بوده ولی من از آن استقبال می کنم. قبول این پیشنهاد بستگی به بررسی شرایط دارد. همه می دانند که مربیگری در برزیل دشواری های زیادی دارد ولی در عین حال مربی با سازگار ی می تواند خود را به شرایط موجود وفق دهد.

* عالی ترین تیم برزیل که به یاد دارید کدام است؟

از بچگی بخواهم بگویم باید بگویم برزیل دهه ۷۰. آن تیم تاثیر زیادی در من و گزینش ورزش داشت. چند سال بعد از آن، این وقت را داشتم هنگامی که که برزیل قبل از سال ۱۹۸۲ چند هفته در پرتغال اردو زده بود، با بازیکنان آنها آشنا شوم. آن اتفاق یک رویا جهت من بود و تاثیر زیادی روی من داشت. همچنین وقت ملاقات با کارلوس آلبرتو پریرا را داشتم که جهت کار به عربستان سعودی رفته بود و از نحوه آماده سازی برزیل جهت سال ۱۹۹۴ چیزهای زیادی آموختم.

* از نظر شما پنج بازیکن برتر برزیلی تاریخ کدام ها هستند؟

برزیل بازیکنان خوب زیادی در تیم خود داشته است و از نظر من پله، رونالدو سپس ریوالدو، زیکو، سوکراتس، توستائو، جرزینیو، ریوه لینو، دوست من کارلوس آلبرتو و خیلی های دیگر.

* تیم منتخب برزیل در دوران فوتبال را نیز بیان می کنید؟

پله و رونالدو در خط حمله. در خط هافبک زیکو، سوکراتس، ریوالدو و ریوه لینو را قرار می دهم. در خط دفاع کارلوس آلبرتو، موزر، گومس و روبرتو کارلوس. دروازه بان را نگفتهایم؟ این تیم نیاز به دروازه بان ندارد و من دوستم آلدایر را که یک مدافع است به عنوان لیبرو آنجا قرار می دهم.

واژه های کلیدی: ایران | برزیل | سرمربی | بازیکن | فوتبال | رونالدو | فوتبالی | رونالدو | بازیکنان | سرمربی تیم | کارلوس کی روش

فوتبال تصویر واقعی از کشور عزیزمان ایران به دنیا نشان می‌دهد/ برزیل دهه ۷۰ تاثیر زیادی روی من داشت ، کی‌روش

فوتبال تصویر واقعی از کشور عزیزمان ایران به دنیا نشان می‌دهد/ برزیل دهه ۷۰ تاثیر زیادی روی من داشت ، کی‌روش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog