رئيس قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان

رئيس: قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان نوجوانان محیط زیست مدرسه طبیعت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ربات‌ها در آینده جای کمک داوران را در زمین فوتبال می‌گیرند

به گزارش ایسنا به نقل از آس، VAR یا فناوری بازبینی تصویرهای یک گام بزرگ در استفاده از تکنولوژی در دنیا فوتبال بود. یان پیرسون، آینده نگر بریتانیایی آینده نگ

ربات‌ها در آینده جای کمک داوران را در زمین فوتبال می‌گیرند

ربات ها در آینده جای کمک داوران را در زمین فوتبال می گیرند

عبارات مهم : داوران

۱۲ سال بعد ربات ها می توانند جایگزین کمک داوران در مسابقه های فوتبال شوند.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، VAR یا فناوری بازبینی تصویرهای یک گام بزرگ در استفاده از تکنولوژی در دنیا فوتبال بود. یان پیرسون، آینده نگر بریتانیایی آینده نگری کرد که در سال ۲۰۳۰ تکنولوژی به قدری پیشرفت می کند که ربات ها می توانند جایگزین داوران شوند. پیرسون به بررسی اوضاع دنیا در سال های آینده می پردازد. یکی از موضوعاتی که اخیرا روی آن تمرکز کرده است هوش مصنوعی و تکنولوژی هایی است که بر دنیا اثر می گذارند.

ربات‌ها در آینده جای کمک داوران را در زمین فوتبال می‌گیرند

روزنامه میرر به این عنوان اشاره کرد و با تیتر “داوران رباتی می توانند در سال ۲۰۳۰ به واقعیت تبدیل شوند” سر و صدای زیادی به پا کرد. این روزنامه نوشت که حضور ربات ها و تکنولوژی مصنوعی می توانند تحول عظیمی در فوتبال به وجود آورند. استفاده از آنها باعث می شود غلط های داوری دیده نشوند.

پیرسون در وب سایت خود نوشت در ۱۰ تا ۱۵ سال آینده ۸۵ درصد این قضیه امکان پذیر هست. با این حال او در مصاحبه با آس گفت که تئوری هر لحظه با عمل یکی نیست. او اظهار کرد: من در رابطه با احتمالات تکنولوژی صحبت می کنم. حرفی که می زنم ممکن است اتفاق بیفتد ولی عنوان دیگر این است که مسئولان فوتبال خواستار چنین چیزی باشند و آن را به کار ببرند.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، VAR یا فناوری بازبینی تصویرهای یک گام بزرگ در استفاده از تکنولوژی در دنیا فوتبال بود. یان پیرسون، آینده نگر بریتانیایی آینده نگ

VAR تاکنون با جنجالهای زیادی همراه بوده است و استفاده از تکنولوژی تشخیص عبور توپ از خط دروازه در انگلیس باعث شده است اشتباه ها تا حد زیادی کم کردن پیدا کند. پیرسون در رابطه با VAR گفت : تکنولوژی، مجموعه ربات ها، ویدیوها، هوش مصنوعی و … می توان از همه استفاده کرد. مهم این است که با بهره گیری از آنها به چه چیزی می خواهند برسند. از بین بردن غلط های به طور کامل؟ چشم انسان گاهی اوقات دچار اشتباه می شود ولی ربات ها می توانند همه چیز را مشاهده کنند.

مهندس بریتانیایی در آخر گفت: مساله این است که فوتبال عادلانه باشد یا سرگم کننده. به نظرم داوران بخش مهمی در فوتبال هستند.

واژه های کلیدی: داوران | فوتبال | استفاده | تکنولوژی | سال آینده | تکنولوژی | هوش مصنوعی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog