رئيس قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان

رئيس: قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان نوجوانان محیط زیست مدرسه طبیعت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کار در پرسپولیس، ذهن نیرومند می‌خواهد/ الهلال ۵۵ جام برد و به فینال آسیا رسید ، برانکو

سرمربی کروات پرسپولیس می‌گوید که دوست دارد چندین سال دیگر در کلوب مربیگری کند و فعلا تمایلی به کار در تیم‌های ملی ندارد. 

کار در پرسپولیس، ذهن نیرومند می‌خواهد/ الهلال ۵۵ جام برد و به فینال آسیا رسید ، برانکو

برانکو: کار در پرسپولیس، ذهن نیرومند می خواهد/ الهلال ۵۵ جام برد و به فینال آسیا رسید

عبارات مهم : ایران

سرمربی کروات پرسپولیس می گوید که دوست دارد چندین سال دیگر در کلوب مربیگری کند و فعلا تمایلی به کار در تیم های ملی ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت وکرنیجی کرواسی، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حضور خود در این تیم توانسته است نتیجه های خوبی را به دست بیاورد. تیم او در حال حاضر در صدر جدول لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران قرار گرفته هست.

کار در پرسپولیس، ذهن نیرومند می‌خواهد/ الهلال ۵۵ جام برد و به فینال آسیا رسید ، برانکو

به همین خاطر خبرنگار سایت وکرنیجی با حضور در پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن مصاحبه با برانکو ایوانکوویچ از شرایط این مربی در فوتبال کشور عزیزمان ایران آگاه شد که در زیر می خوانیم:

برانکو ایوانکوویچ در فوتبال کشور عزیزمان ایران بسیار معروف هست. این را می شود از برخورد عادی مردم متوجه شد. قرار بود مصاحبه ما با ایوانکوویچ یک ساعت به طول انجامد، ولی آن قدر در طول مصاحبه هواداران نزد او آمدند و تصویر گرفتند که این مصاحبه نزدیک به سه ساعت طول کشید. هواداران ایوانکوویچ و پرسپولیس او را هدیه خدا جهت خود می دانند آیا که او توانست کلوب بزرگ پرسپولیس با ۴۰ میلیون هوادار را احیا کند. برانکو همچنین به خاطر حضور در جام جهانی همراه کشور عزیزمان ایران شهروند افتخاری پایتخت کشور عزیزمان ایران هم محسوب می شود.

سرمربی کروات پرسپولیس می‌گوید که دوست دارد چندین سال دیگر در کلوب مربیگری کند و فعلا تمایلی به کار در تیم‌های ملی ندارد. 

* چند سال قصد دارید در فوتبال کشور عزیزمان ایران بمانید؟

من در مقطعی سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بودم و در دومین مقطع که اکنون می شود، جهت سومین فصل پیاپی است که در تیم فوتبال پرسپولیس حضور دارم. من این جا احساس خیلی خوبی دارم. خودم و اعضای کادر فنی به این جا عادت کرده ایم و مردم ما را قبول دارند. دستیار اول من سرتن چوک، مارکو استیلینوویچ، مربی بدنساز و همین طور ایگور پانادیچ مربی دروازه بان ها و البته یک دروازه بان دیگر به نام بوژیدار رادوشوویچ در این جا شرایط خوبی داریم. ما در کلوب بزرگی کار می کنیم که دارای ۴۰ میلیون هوادار است و به همین خاطر انتظار زیادی هم از تیم ما می رود و ما از این انتظارات آگاه هستیم. ما از شرایط زندگی و کاری در این جا هیچ ناراحتی نداریم. به همین خاطر بود که تصمیم گرفتیم قراردادمان را تمدید کنیم.

* آیا حضور در پرسپولیس اولویت شما جهت ادامه همکاری با این تیم است؟

همان طور که گفتم این جا در حال حاضر شرایطمان خیلی خوب هست. علاوه بر این توانسته ایم انتظارات را بر آورده کنیم، به هر حال ما حرفه ای هستیم و باید به فکر خانواده خود نیز باشیم. پیشنهاداتی از کشورهای دیگر به دستم رسیده و باید ببینیم عالی ترین گزینه کدام خواهد بود که هم جهت کلوب و هم جهت خودمان و هم جهت هواداران خوب باشد.

کار در پرسپولیس، ذهن نیرومند می‌خواهد/ الهلال ۵۵ جام برد و به فینال آسیا رسید ، برانکو

* شما پارسال قهرمان لیگ کشور عزیزمان ایران شدید. از این قهرمانی جهت ما بگویید.

بله. ما قهرمانی مقتدرانه ای در فصل گذشته لیگ فوتبال کشور عزیزمان ایران داشتیم و تمام رکوردها را از آن خود کردیم. چهار هفته قبل از آخر مسابقه ها تقریبا قهرمانی مان را مسجل کرده بودیم. علاوه بر این ما توانستیم با بازی های جالب دل هواداران را شاد کنیم و ایرانیان اعتراف کردند که ما روح و سنت فوتبال کشور عزیزمان ایران را عوض کردن داده ایم. در لیگ قهرمانان آسیا از پیشرفت خیلی خوبی برخوردار بودیم و تا نیمه نهایی نیز افزایش کردیم ولی برابر تیم فوتبال الهلال، یکی از تیم های پر افتخار آسیا بازی را واگذار کردیم.

الهلال بیش از ۵۵ جام را کسب کرده که به فینال آسیا رسید و آنها باید به این جایگاه دست یابند. ما در بازی با الهلال شکست خوردیم آیا که چهار بازیکن مهم خودمان را در اختیار نداشتیم. علاوه بر این باید بگویم که ما در این فصل چهار بار برابر الهلال بازی کرده ایم که سه تای آن با تساوی به آخر رسیده هست. با این حال من این حضور را تجربه ای موفق جهت تیم فوتبال پرسپولیس می دانم.

سرمربی کروات پرسپولیس می‌گوید که دوست دارد چندین سال دیگر در کلوب مربیگری کند و فعلا تمایلی به کار در تیم‌های ملی ندارد. 

* از شرایط این فصل خودتان در لیگ بگویید؟

خوشبختانه در این فصل هم از شرایط خوبی برخوردار هستیم و در بین مدعیان قهرمانی قرار داریم. خیلی ها ما را مدعی نخست می دانند. متاسفانه یکی از مشکلاتی که داشتیم این بوده که یکی از عالی ترین بازیکنان ما در طی دو فصل گذشته (مهدی طارمی) از سوی فیفا جریمه شده است و ما بدون او بازی می کنیم ولی باز هم شرایط خوب خودمان را حفظ کرده و توانسته ایم نتیجه های خیلی خوبی را کسب کنیم. یک بازی عقب افتاده در پرونده داریم که روی برد آن حساب کرده ایم و می توانیم با پیروزی در آن بازی اختلافمان را زیاد کنیم.

کار در پرسپولیس، ذهن نیرومند می‌خواهد/ الهلال ۵۵ جام برد و به فینال آسیا رسید ، برانکو

* آیا تاکنون شما و اعضای کادر فنی اولتیماتومی هم از طرف مدیریت کلوب دریافت کرده اید و آیا مشکلی وجود داشته است که بخواهید آن را در این جا ذکر کنید؟

بله. مشکلاتی وجود داشته هست. در این چند روز رییس کلوب از سمت خود کناره گیری کرده و هنوز مشخص نیست که او به چه دلیلی از سمت خود کناره گیری کرده هست. به هر حال این فضای مبهم که چه کسی رییس تازه کلوب می شود، روی بازیکنان نیز تاثیر گذار بوده و به همین علت در چند بازی اخیر کمی افت داشته ایم. در این برهه از وقت طبیعی است که بازیکنان دلواپس اوضاع خود در کلوب باشند.

* ما دیده ایم که شما در بین هواداران زن پرسپولیس نیز محبوبیت پیدا کرده اید و آنها با شما تصویر می گیرند. از این شرایط برایمان بگویید.

در کشور عزیزمان ایران فوتبال بسیار مهم است و همه آن را دنبال می کنند و تمام بازی های ما از تلویزیون پخش می شود. به همین علت تمام کسانی که در فوتبال خصوصا باشگاهی همچون پرسپولیس کار می کنند به محبوبیت می رسند و تفاوتی هم بین زن و مرد وجود ندارد. در حال حاضر هم تیم فوتبال زنان و هم تیم فوتبال مردان در کشور عزیزمان ایران وجود دارد و کارشان را پیش می برند.

* آیا بعد از این همه مدت زندگی کردن در کشور عزیزمان ایران به این جو عادت کرده اید؟

من ابتدا به آلمان رفتم و سپس به کرواسی بازگشتم و از آن جا به کشور عزیزمان ایران آمدم که یک محیط کاملا متفاوت و تازه بود که فرهنگ و سنت متفاوتی داشت. از کشور عزیزمان ایران به چین رفتم که باز هم دنیای جدیدی بود و سپس به عربستان سعودی رفتم. منظورم این است که ما ورزشکاران و مربیان باید خیلی سریع به شرایط عادت کنیم. ایرانیان مردم بسیار مهمان نواز و مودب و با احترامی هستند. طبیعی است هر کشوری هم قانون خودش را دارد و ما باید به آن قانون پایبند باشیم. در این جا کاملا زندگی طبیعی هست. من و دستیارانم به زندگی در ایران، خیلی راحت عادت کرده ایم.

* غذاها در کشور عزیزمان ایران چطور است؟

غذاهای ایرانی عالی است و در دنیا بسیار معروف است و به نظرم شباهت زیادی به غذاهای خودمان دارد. زیاد غذاهای ایرانی کبابی و گوشتی هستند و البته برنج زیادی مصرف می شود که کالری بسیار زیادی در غذاهای ایرانی ایجاد می کند ولی کلا غذاهای ایرانی بسیار خوب هستند.

* حالا فرض کنید قراردادتان با پرسپولیس تمدید نشود و شما از این تیم جدا شوید. آیا به کرواسی بازمی گردید؟

خیر. به کرواسی باز نخواهم گشت چون هدفم این است که جهت چندین سال دیگر خارج از کرواسی مربیگری را ادامه دهم. واضح است که هر لحظه پیشنهادات و چالش هایی وجود دارد، چه در کشور عزیزمان ایران و چه در خارج از این کشور ولی نشانه من بر این است که جهت چند سال دیگر مربیگری ام را ادامه دهم و بعد از آن یا به کرواسی بازگردم یا بازنشسته شوم. در حال حاضر انگیزه بسیار زیادی جهت کار دارم و دوست دارم که در تیم باشگاهی فعالیت کنم و تمایلی جهت حضور در یک تیم ملی ندارم.

* کرواسی که این قدر ستاره دارد آیا در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه موفق عمل نکرد و به پلی آف رفت و ما افزایش راحتی به جام جهانی نداشتیم؟

خیلی چیزها در فوتبال به ذهنیت و شخصیت نیرومند بازمی گردد. در همین پرسپولیس اگر شما شخصیت و ذهنیت قدرتمندی نداشته باشید نمی توانید دوام بیاورید. سخت است که بخواهیم کار آنته کاسیچ (سرمربی سابق کرواسی) را تحلیل کنیم یا مربیان قبل از او مانند استیماچ و کواچ ولی به هر حال خوشحالم که تیم ملی به جام جهانی رسید و اعتقاد دارم حضور در جام جهانی به این نسل از بازیکنان کرواسی کمک زیادی خواهد کرد. جهت کشور کوچکی همچون کرواسی این ها موفقیت بزرگی هستند که ما در این جا در هتلی در پایتخت کشور عزیزمان ایران بنشینیم و در مورد فوتبال صحبت کنیم. من قهرمان کشور عزیزمان ایران هستم. دالیچ با العین قهرمان شد. ایوان لکو در تیم ملی فوتبال بلژیک قهرمان شد، جوزاک و بیلیکا در لهستان. تیم “تودور” در ترکیه صدرنشین است و در اسلوونی هم یک مربی کروات همین اوضاع را دارد. کواچ هم در بوندسلیگا نتیجه های خوبی کسب کرده هست. کرواسی مربیان بسیار زیاد و قابلی دارد که در حال حاضر در لیگ های ارزش صدرنشین هستند. من خودم در کشورهای کرواسی، چین و کشور عزیزمان ایران قهرمانی کسب کرده ام و در جام جهانی با کشور عزیزمان ایران حاضر بودم. ما مربیان خیلی خوبی داریم که این می تواند به رشد بازیکنان ما در سطح ملی کمک کند.

* شما دستیار بلاژویچ در جام جهانی ۹۸ بوده اید. تیم آن وقت کرواسی را با تیم فعلی چطور مقایسه می کنید؟

آن تیم، تیم برنده ای بود که بازیکنان بزرگی را در اختیار داشت که در کلوب های بزرگی بازی می کردند و ما در جام جهانی با تیم های بزرگی همچون، برزیل، هلند و فرانسه مسابقه کردیم. تیم ملی فوتبال امروز هم تیم خوبی است ولی نمی شود این دو را با هم مقایسه کرد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | کرواسی | ایرانیان | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | جام جهانی | شرایط زندگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog