رئيس قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان

رئيس: قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان نوجوانان محیط زیست مدرسه طبیعت

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی سخنگوی آمریکایی از به کار بردن عبارت «بدون پیش‌شرط» خودداری کرد

سخنگوی دستگاه دیپلماسی آمریکا گفت، وزیر امور خارجه این کشور از پیشنهاد دونالد ترامپ جهت مذاکره با مقام‌های ایرانی حمایت می‌کند. 

سخنگوی آمریکایی از به کار بردن عبارت «بدون پیش‌شرط» خودداری کرد

سخنگوی آمریکایی از به کار بردن عبارت «بدون پیش شرط» خودداری کرد

عبارات مهم : مذاکره

سخنگوی دستگاه دیپلماسی آمریکا گفت، وزیر امور خارجه این کشور از پیشنهاد دونالد ترامپ جهت مذاکره با مقام های ایرانی حمایت می کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، هیتر نائورت، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، مایک پامپئو، رییس دستگاه دیپلماسی آمریکا پیش تر نیز گفته که ترامپ می خواهد جهت حل پرسشها با رهبران بین المللی از جمله مقامات ایرانی ملاقات کند.

این سخنگو در پاسخ به این پرسش که آیا پامپئو به طور خاص از مذاکره با ایرانی ها به صورت «بدون پیش شرط» حمایت می کند، از به کار بردن عبارت «بدون پیش شرط» خودداری کرد و گفت، واشنگتن می خواهد شاهد تغییراتی در واکنش‌ها کشور عزیزمان ایران باشد.

سخنگوی آمریکایی از به کار بردن عبارت «بدون پیش‌شرط» خودداری کرد

سخنگوی دستگاه دیپلماسی آمریکا ادامه داد: با این حال، عنوان مهم این است که ما مایل باشیم بنشینیم و مذاکره کنیم.

دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا پیش تر از میل به واشنگتن جهت انجام مذاکرات «بدون پیش شرط» با کشور عزیزمان ایران سخن گفت ولی اندکی بعد از آن مایک پامپئو، وزیر امور خارجه این کشور در گفت وگویی با شبکه خبری سی ان بی سی نخستین ولی و اگرها را جهت شروع چنین مذاکراتی مطرح و اظهار کرد: در صورتی رییس جمهور با ایرانی ها پای میز مذاکره خواهد نشست که ایرانی ها تعهد به اعمال تغییرات در نحوه واکنش‌ها با مردم این کشور را نشان دهند، از واکنش‌ها بد خود بکاهند و بتوانند بپذیرند که وارد توافقی هسته ای شوند که در عمل مانع اشاعه [تسلیحاتی] شود.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی آمریکا گفت، وزیر امور خارجه این کشور از پیشنهاد دونالد ترامپ جهت مذاکره با مقام‌های ایرانی حمایت می‌کند. 

واژه های کلیدی: مذاکره | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | وزارت خارجه | دونالد ترامپ | وزیر امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog