رئيس قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان

رئيس: قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان نوجوانان محیط زیست مدرسه طبیعت

گت بلاگز اخبار حوادث پسرخردسال، قربانی پرونده قصاص شد ، انتقام ناجوانمردانه

شامگاه جمعه در شهر فاضل آباد استان گلستان همسران جوانی همراه با کودک 15 ماهه‌شان سوار بر خودروی پراید از خیابان می‌گذشتند که ناگهان دو مرد جوان موتورسوار سدراهش

انتقام ناجوانمردانه/ پسرخردسال، قربانی پرونده قصاص شد

عبارات مهم : ماشین

شامگاه جمعه در شهر فاضل آباد استان گلستان همسران جوانی همراه با کودک 15 ماهه ارزش سوار بر خودروی پراید از خیابان می گذشتند که ناگهان دو مرد جوان موتورسوار سدراهشان شدند.

کشور عزیزمان ایران نوشت: آنها بی درنگ با اسلحه شکاری به سوی سرنشینان ماشین تیراندازی کردند که در این جنایت کودک خردسال با اصابت گلوله ای به سینه اش جان سپرد. مادرش نیز با چندینه گلوله مجروح شد و به بیمارستان انتقال یافت. ولی موتورسواران بعد از ارتکاب این جنایت فرار کردند.

سرهنگ مروتی -رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان- گفت: مأموران بعد از چند لحظه به محل واقعه رسیدند. در بررسی های مقدماتی روشن شد عوامل تیراندازی از آشنایان خانواده بودند که ازدوسال قبل با هم درگیری و اختلاف های شدید داشته اند.

پسرخردسال، قربانی پرونده قصاص شد ، انتقام ناجوانمردانه

تحقیقات پلیسی نشان داد دوسال قبل شخصی در جریان تیراندازی، عمویش- پدربزرگ کودک 15 ماهه کشته شده-را به قتل رساند و به زندان افتاد.

افراد فامیل طی این مدت تلاش بسیاری کردند تا رضایت خانواده مقتول را کسب کنند ولی موفق نشدند. قاتل نیز از داخل زندان پیغام های ترساندن آمیزی جهت شاکی ها می فرستاد تا اینکه شامگاه پنجشنبه پسر بزرگ مقتول همراه با همسر و فرزند 15 ماهه اش سوار بر ماشین پراید نشانه حمله دو موتورسوار قرارگرفتند. حال آنکه به احتمال زیاد عوامل تیراندازی از بستگان خانواده قاتل بودند که در رابطه با قتل 2 سال پیش قصد انتقامجویی داشتند چون پدر کودک 15 ماهه حاضر نبود قاتل پدرش را ببخشد.

شامگاه جمعه در شهر فاضل آباد استان گلستان همسران جوانی همراه با کودک 15 ماهه‌شان سوار بر خودروی پراید از خیابان می‌گذشتند که ناگهان دو مرد جوان موتورسوار سدراهش

به گفته مدیر پلیس آگاهی به هرحال شک پلیسی در این راستا زیاد به بستگان این دو خانواده است و در این رابطه 4 مظنون دستگیر شده است اند که تحقیقات تخصصی از آنها درجریان است.

واژه های کلیدی: ماشین | انتقام | خانواده | تیراندازی | موتورسوار | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog