رئيس قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان

رئيس: قزوین مدرسه فعالیت نزدیکی کودکان نوجوانان محیط زیست مدرسه طبیعت

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آپارتمان‌های مصرفی با قیمت نجومی

در حالی که تا اوایل پاییز سال گذشته، قیمت آپارتمان‌های میان‌متراژ در مناطق میانگین شهر همواره زیر یک میلیارد تومان بود، اکنون شرایط بازار و قیمت‌ها به حدی عوض ک

آپارتمان‌های مصرفی با قیمت نجومی

آپارتمان های مصرفی با قیمت نجومی

عبارات مهم : بازار

در حالی که تا اوایل پاییز سال گذشته، قیمت آپارتمان های میان متراژ در مناطق میانگین شهر همواره زیر یک میلیارد تومان بود، اکنون شرایط بازار و قیمت ها به حدی عوض کردن کرده که حتی بعضی از معاملات آپارتمان های مصرفی نیز به بهای میلیاردی انجام می شود.

به گزارش دنیای اقتصاد ، از ابتدای مرداد ماه تاکنون حدود ۲۳ درصد از معاملات املاک مسکونی به بهای بیش از یک میلیارد تومان انجام شده است هست. تا پیش از ورود بازار مسکن به دوره رونق و جهش قیمت ها، عمده معاملات واحدهای میان متراژ با قیمت های میلیاردی در مناطق یک، ۲ و ۳ انجام می شد و در این بین معاملاتی هم وجود داشت که مربوط به املاک مسکونی کلنگی یا منزل های لوکس در سایر مناطق شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بود که ارزش میلیاردی داشت. این در حالی است که بعد از بیش از یک فصل نوسان قیمتی مداوم در بازار مسکن، اکنون آپارتمان های مصرفی و میان متراژ در فهرست واحدهای فروخته شده است به بهای بیش از یک میلیارد تومان نایاب نیست. به عنوان مثال در روزهای سپری شده است از مردادماه یک واحد آپارتمان ۸۵ مترمربعی ۵ ساله به قیمت یک میلیارد و ۸۰ میلیون تومان (مترمربعی ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان) در محله پونک واقع در منطقه ۵ پایتخت کشور عزیزمان ایران معامله شده است است.

آپارتمان ۸۸ مترمربعی دیگری واقع در محله ازگل در منطقه ۴ با سن بنای ۱۰ ساله در مردادماه به قیمت مترمربعی ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و قیمت کل یک میلیارد و ۸۵ میلیون تومان فروخته شده است هست. این معاملات با قیمت های نجومی در حالی انجام شده است که چنین آپارتمان هایی فراتر از قدرت خرید متقاضیان مصرفی مسکن است.

آپارتمان‌های مصرفی با قیمت نجومی

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog